דום לב לילד בן שנתיים עם חיבור מיוחד לרב ממו שלא דאג לרגע

"אני חילונית שמקפידה ללכת כבר הרבה שנים לרב רפאל ממו" מספרת מורן אדרי מעפולה "אני מגיעה אליו כל 3-4 חודשים בשביל לקבל ברכה, כי אני מרגישה שהרב באמת מחזק אותי. הרב גם המליץ לי על חתן ובעקבות הבקשה שלו הוא היה סנדק של הבן שלי והוא גם עזר לו כאשר היה בן שנתיים". מתחילה מורן לספר את הסיפור על המדהים על בנה "בהתחלה זה נראה כמו מחלה פשוטה של הקאות ושילשולים ופתאום זה הפך לדום לב. דום לב לילד בן שנתיים, אתה מאמין? זה היה מפחיד ביותר". בעקבות הדום לב התינוק היה תקופה ארוכה משותק, הוא הפסיק ללכת ולדבר,  ממש היה צמח.

"כאשר הילד היה בטיפול נמרץ פניתי דחוף לרב, והוא הרגיע אותי בפשטות "אל תדאגי הכל יהיה בסדר", "אבל הרב הוא לא רואה ולא הולך…" אמרתי, אפילו התעניינתי האם לשנות לו שם? אולי איזה קמע? והרב רק אמר לי "אל תדאגי". "זה בהחלט נתן לי תקווה ונתן לי הרבה כוחות כי באמת שהתקשתי בהתחלה להאמין שהתינוק שלי יצא מזה. אבל אחרי שבוע התינוק שלי יצא מטיפול נמרץ".

"לאחר שהוא יצא מטיפול נמרץ באנו על הרב, קיבלנו ברכה" ממשיכה מורן לספר "הרב אמרי לי "יהיו רק בשורות טובות, הוא ילך ויראה ויהיה בסדר". לאחר הביקור אצל הרב ממו יצאו האם והילד לשיקום בירושלים, ואחרי חודש הילד התאושש. כיום הוא בן ארבע ונשארה לו רק בעיה קטנה בעין ימין. "לאחרונה כאשר ביקרנו ביחד שוב את הרב, הוא המשיך בדרכו הנעימה להרגיע אותי" אומרת מורן הרב אמר לי שגם זה יסתדר. הילד אומנם רק בן ארבע, אבל נראה לי שיש קשר ממש טוב וחיבור בריא עם הרב רפאל ממו".