נס שלום חלפון (מראשל"צ)– עומד והולך

"ילדתי בלידת וואקום בשבוע ה 41" מספרת אורטל "מהמשיכה המרובה, נקרע לתינוק העורק הראשי מעל המוח, שדימם במשך יומיים שלמים. אחרי שעשו לו CT, הסתבר שהוריד שנפגע הוא לא בתוך המוח, אלה חיצוני".

 "אחרי שניסו כל תרופה אפשרית, הביאו תרופה מיוחדת שתפסיק את הדימום, ובאמת ביום שישי בערב, 4 דקות לפני כניסת שבת הפסיק הדימום. אבל אז הסתבר שיש בעיה בכליות והתינוק מתחיל להתנפח ולצבור נוזלים, כי התינוק לא נותן שתן ובגיל יומיים הוא הגיע למשקל 7.400"

 "ביום ראשון, הבינו שהתינוק במצב אנוש ושאם לא יעשו משהו אז יש לו מספר שעות לחיות. התחילו לעשות לו דיאליזות, ומאז הוא כל הזמן בדיאליזה."

 "חברים ששמעו על המקרה, סיפרו לרב ממו את המקרה, ועוד בליל הלידה ביקש הרב ממו מבעלי לבא דחוף ולקבל משהו מיוחד. בעלי לא יכל מאחר ולא ישן כל הלילה. כעבור כשבוע הביא לי שליח נר מיוחד מהרב ממו. הדלקתי את הנר לקראת שבת ובירכתי אותו. הנר דלק 30 יום, אבל בסופו כאשר הוא כבה, הוא יצר צורה של הראש של התינוק שלי, כפי שהוא יצא בלידת וואקום, ואפילו ניתן היה לראות את המקום של הוריד שהתפוצץ. אני לא יכולה להסביר את זה , זה היה מדהים. הבנו את הנר לאחר מכן לרב, הראנו לו והנר נשאר אצלו עד היום".

 "כיום הילד מקבל טיפולי דיאליזה, הכליות עובדות ב 25%, חוץ מזה הוא חיי, הוא קטן מגילו אבל הוא בריא ומתחזק מיום ליום, ואני מאמינה שזה בזכות הנר והברכות של הרב ממו".