"אני נשוי כבר 10 שנים ומתוך זה 8 שנים לא הצלחנו להביא ילדים לעולם" מספר אילן דמרי מטבריה "במהלך השנים ניסינו הכל, היינו אצל רבנים בכל הארץ, אמרו לנו ללכת על אבנים, הלכנו על גחלים, עשינו ממש הכל וכלום לא עזר".
"יום אחד חבר הציע לי ללכת לרב רפאל מאמו. כבוד הרב נתן לנו ברכה חזקה, העניק לנו קמע ואמר לנו "תחזרו אלי עוד חצי שנה". הוא לא אמר אחרי יום, אחרי חודש, או שבוע, הוא אמר חצי שנה, וזה דבר שמאוד חיזק אותנו ונתן לנו המון תקווה. וכעבור אכן חצי שנה חזרנו לרב רפאל מאמו והפעם היו לנו בשורות טובות. אשתי הייתה בהריון מהטיפולים שעשינו, וכמו שקורה בהרבה טיפולים יוצא שיש תאומים. כאשר סיפרנו את זה לרב הוא אמר לי משהו שאני לא אשכח בחיים שלי "תסתפקי באחד טוב, זה עדיף משניים לא טובים". בהתחלה לא הבננו על מה מדובר, אבל אחרי שבוע הלכנו לעשות בדיקות שגרתיות ובאמת מצאו שאחד בתוך הרחם, והשני מחוץ לרחם, וזה שמחוץ לרחם מסכן את החיים של אשתי. בעקבות מה שהרב אמר לנו, אשתי עברה ניתוח מסובך והורדנו את זה שמחוץ לרחם. הניתוח עבר בהצלחה וכעבור מספר חודשים אשתי ילדה לי בן בכור בריא ושלם."

"כמו שבמהלך כל ההריון הגענו מידי חודש לקבל ברכות, ככה אנחנו ממשיכים גם היום. ולכבוד הוא לי שהרב רפאל מאמו בעצמו הגיע והיה הסנדק של הבן שלי והוא גם העניק לו את שמו "עילאי". כיום כאשר אני מגיע לרב עם הבן שלי הוא מושיב אותו על ברכיו ונותן לו ברכה ומתפלל בשבילו."
"היום אני יכול להגיד שבזכות התפילות והברכות של הרב רפאל מאמו אנחנו הצלחנו, ואלמלא הרב, זה היה לוקח לנו עוד המון המון שנים. בעקבות המקרה שלי, אנחנו לוקחים כל חברה של אשתי שיש לה בעיות בהבאת ילדים לעולם, ובעקבות הברכות והתפילות של הרב רפאל מאמו היקר, יש עוד כמה וכמה ילדים בעולם".