"יום אחד, הילד שלי, התעורר עם גידול מעל אוזן שמאל" מספרת אמא לילד בן 14.5 מהקריות "ממש כדור פינג פונג קטן. נורא נבהלנו ולקחנו אותו לבית חולים, ולאחר שהם ניקזו את נוזלים, זה התפתח לגידול של כלי הלימפה. עשינו MRI, אולטרסאונד וכולם אישרו שמדובר בגידול של הלימפה, ומעורבים בזה כלי דם חיצוניים ופנימיים".
"הלכנו לכל מיני רופאים ברחבי הארץ על מנת לשמוע חוות דעת שונות" ממשיכה האמא שמבקשת לשמור על עילום שם לספר "וכולם אמרו לנו שרק דוקטור לשם שמומחה לגידולים כאלה ולניתוחים שלהם, שיכולים לגרום לשטף דם במח ולשיתוק של הפנים".
"מאחר והבן שלי היה ממש מדוכא מהמצב, לא רציתי להלחיץ אותו ופניתי לרב מאמו לבדי, הפעם הראשונה שפניתי לרב לבקש ברכה, ואני שמחה שעשיתי את זה. רציתי שייתן לי ברכה לקראת הניתוח שאמור היה להתקיים ביום חמישי. הגעתי לרב ביום שלישי, שיתן ברכה לילד, סיפרתי לו מה יש לילד ואפילו הראתי לרב מסמכים רפואיים. הרב הדהים אותי ואמר לי שהוא יעשה פדיון נפש לילד ושאין לי מה לדאוג כי זה לא יגמר בניתוח. יצאתי מהרב בסערת רגשות, ממש הרגשתי שהוא חיזק אותי ואת האמונה שלי.
כאשר חזרתי הביתה סיפרתי לילד שלי מה הרב אמר וחיזקתי אותו. ביום חמישי בבוקר התעוררנו מוכנים לקראת הניתוח ואין גידול.
– מה זאת אומרת?

כלום, אין הגידול נעלם. הגענו לאיכילוב בכל זאת, דוקטור לשם קיבל אותנו, בדק את הילד וממש קיבל הלם. הוא הזעיק את הרופאים מהבית שיבואו לבדוק ולראות. "בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה" הוא אמר לי.
חזרתי לרב מאמו עם כל המסמכים שהגידול נעלם, והוא חייך ובירך אותנו.
כיום הילד מרגיש מצויין, משחק כדורגל, מצליח בלימודים והוא ממש יודע שהרב מאמו היה כאן שליח מקובל.
אין לי הסבר לדבר המדהים הזה שעשה לי הרב מאמו,כל מי שאני מספרת
לו נדהם ואומר לי לא יכול להיות, כאשר אני מראה להם מסמכים רפואיים
וצילומים של הבן שלי עם הגידול ולאחר מכן מראה להם צילומים ומסמכים שמעידים שהגידול נעלם ,הם נשארים בהלם מוחלט ,
אני מודה לבורא עולם שנתן לי את הזכות להגיע לרב ובזכות
תפילותיו בני ניצל .