"אני לא אישה דתייה, אני כן מאמינה, אבל אני גם נוסעת בשבת". מספרת שפרה ברק מקרית אתא.
"כלתי, לילך, עברה הריון מאוד מאוד קשה" מספרת שפרה וקולה רועד מהתרגשות "היו לה תאומות בבטן והיא הייתה בשמירת הריון בבית חולים.

הרופא בבית החולים המליץ ללילך להפיל את אחת הילדות, כי הן לא ישרדו בלידה. בעקבות המלצה של חברה טובה שלי, פניתי לרב רפאל מאמו באמצע הלילה והוא שאמר לי שהיא צריכה למשוך את ההיריון כמה שיותר ולא לוותר על אף ילד כי הם יהיו בריאים.

הכלה שלי הייתה במצב מאוד קשה, היא ממש צרחה מרוב כאבים, לא בכתה, היא ממש צרחה, אבל בעקבות דברי הרב היא לא סכימה לוותר על אף ילד עד שבסוף היא לא יכלה יותר והן נולדו במשקל מאוד מאוד קטן. אחת קילו מאה והשנייה קילו מאתיים.

שתייהן היו פגיות קטנות שנשארו המון זמן בפגיה של בית חולים רוטשילד. כיום קוראים להן הגר והראל, שתיהן בנות חצי שנה והן ממש מלאכיות קטנות, בריאות שלמות כדברי הרב. וזה הדבר שהכי משמח אותי בחיים".

"הרב עשה להן פדיון נפש, וזה היה מאוד מאוד מרגש. הרב ממש בכה בשבילן. אני בחיים שלי לא התרגשתי ככה מתפילות אבל מה שהרב מאמו עשה היה מדהים ואני בטוחה שההוא מלמעלה שמע את התפילות של הרב מאמו".
"כיום אני עדיין לא אישה דתייה, אבל בעקבות המקרה אני ממשיכה לפנות לרב, ורק לאחרונה הו בירך אותי לקראת ניתוח שאני אעבור בקרוב וצייד אותי בספר תהילים שהולך איתי לכל מקום. הרב נתן לנו המון המון כח ואמונה חזקה".