25,000 אלף איש לקחו חלק בחגיגות המימונה בקרית מוצקין

עיתון: חדשודתי
תאריך: 29.04.11

25,000 אלף איש לקחו חלק בחגיגות המימונה בקרית מוצקין

ראש העיר, שרים, חברי כנסת והמקובל הרב מאמו קראו בפני קהל האלפים להחזרת גלעד שליט. דודו אהרון הופיע מול ההמונים למעלה מ-25,000 איש מילאו לחלוטין את "גן גולדה" בקרית מוצקין במהלך חגיגות המימונה.

רבים מתושבי העיר, תושבי הקריות והצפון בכלל הגיעו לאירוע הגדול ביותר בקריות שנערך במוצקין.
שרים וחברי כנסת התארחו באוהל ראש העיר, חיים צורי ולאחר מכן עלן על הבמה המרכזית, איחלו חג שמח וקראו להחזרת גלעד שליט.
השר סילבן שלום: "אני נדהם בכל פעם מחדש שאני מגיע לקרית מוצקין. זה לא סתם שאנחנו מסיימים תמיד את סיבוב המימונה כאן בקריה, מאחר וזה האירוע הכי גדול והכי יפה שאנחנו מגיעים אליו. קרית מוצקין מדהימה, ראש העיר עשה בה דברים מדהימים ואני שמח להיות כאן הערב".

יו"ר הכנסת, רובי ריבלין, פרגן אף הוא לראש העיר ולקריה: "מדהים אותי הקהל העצום שנמצא פה. קרית מוצקין היא עיר נפלאה, מיוחדת וראש העיר הפך אותה לעיר הכי מובילה באזור, עם הפיתוח הכי מדהים שיש".

ח"כ שאול מופז: "מעל במה זאת ומול הקהל הגדול הזה אני קורא להחזרת גלעד שליט. עם ישראל רוצה את גלעד בבית".

הרב המקובל, רפאל מאמו מקרית אתא: "אתמול, אמא מקרית מוצקין סיפרה לי שהבן שלה חזר מאוחר בלילה והיא לא נרדמה והייתה אכולה מדאגות… אז תארו לכם איך זה אמא שצריכה לאכול את עצמה במשך חמש שנים. כל עם ישראל צריך להתפלל למען אמו של גלעד שליט ולמענו של גלעד, שהצער שלהם ייפסק".

בסיום דבריו איחל הרב מאמו לרעיית ראש העיר, דפנה צורי, הצלחה בדרכה להפוך לחברת כנסת.

ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי: "חג המימונה היה בעבר חג של יוצאי צפון אפריקה אבל עם השנים הוא הפך לחג לכל בית ישראל. אני שמח לראות כאן את קהל האלפים ואני מאחל לכולכם חג שמח – תרחבו ותסעדו".

באירוע לקחו חלק גם השר יוסי פלד, השר גדעון סער, גילה גמליאל, לאה נס, השר ישראל כץ, גדעון עזרא, השר משה כחלון ועוד…